SO MW
2023-06-25 20:30
ZEBRANIE KOŁA NR 1

20 czerwca odbyło się zebranie członków Koła Nr 1, które można by określić jako imieninowe bowiem spraw organizacyjnych i bieżących było niewiele.

W pierwszej kolejności omówiono nasze uczestnictwo w Święcie Marynarki Wojennej w tym
i uczestnictwo pocztu sztandarowego oraz składy delegacji. W składzie pocztu: kmdr Bronisław Trzpis, kmdr Janusz Majorowicz i kmdr ppor. Monika Jastrzębowska.
Omówiono również organizowaną 12 września przez ZG wycieczkę do Bytowa i Siemirowic. Przedpłatę 50 zł zbiera kol. kmdr ppor. Marek Marciniec na konto 62 1140 2004 0000 3602 5503 2517 do końca czerwca, natomiast zapisy w Kole nr 1 zbiera kol. kmdr Piotr Bątkowski.
Ważnym tematem była sprawa dotycząca braku płatności składek przez niektórych członków koła. Przyjęta wcześniej zasada z wniosku kol. kmdr. Stefana Czarneckiego, że Koło będzie płaciło symbolicznie 1 zł rocznie została podważona przez Główną Komisję Rewizyjną albowiem zgodnie ze Statutem, jeżeli oficer jest na liście członków SOMW RP zobowiązany jest regularnie opłacać składki członkowskie. Koło natomiast musi odprowadzać do ZG część składek. Ponieważ problem okazał się istotny i trudny jego rozwiązanie przeniesiono na następne zebranie, które odbędzie się we wrześniu.
Na tym zakończono omawianie spraw bieżących i Zarząd Koła złożył wszystkim obecnym solenizantom: Markom, Piotrom, Janom, Czesławom oraz Henrykowi
i Bogumiłowi życzenia szczęścia, zdrowia i pomyślności.
Tekst Gabriel Samson, zdjęcia Bronisław Trzpis.

gsUwagi na temat strony kieruj do Webmastera.
© 2012 SO Marynarka Wojenna. Wszelkie prawa zastrzeżone.