SO MW
2022-12-11 13:00
OPŁATKOWE SPOTKANIE 2022 W KOLE NR 8 SOMW RP
( Koło Lekarzy i Farmaceutów MW RP)

Jak zwykle w grudniu każdego roku w pierwszą środę o godz.17.00 w Klubie Marynarki Wojennej Riwiera na spotkaniu opłatkowym spotkali się członkowie i sympatycy Koła.

W ubiegłym roku znacznie było mniej spotkań ze względu na podeszły wiek, choroby i odejście na wieczną wachtę kilku lekarzy oficerów. Natomiast niezmiennie w spotkaniach uczestniczą czynnie sympatycy koła. Tak było i tym razem. Jurek Dworzecki uatrakcyjnił spotkanie akompaniamentem na gitarze. Teksty kolęd tych mniej znanych były wyświetlane na ekranie. W śpiewie dzielnie wspomagały go Ala Dorosz, Bożenna Jabłońska, Jadwiga Dęgowa, Lucyna Smyczyńską, Zosia Bałenkowska, Ryszarda Sudzik i Teresa Ambrożkiewicz. Nieliczne męskie głosy wpisywały się nieśmiało w skoczny rytm kolęd
a potem w piosenki biesiadne. Ciastka i dobre wino były dopełnieniem sympatycznego choć słabego frekwencyjnie spotkania ze względu na chłodną aurę, utrudniającą przybycie i zostawienie samochodów w zlikwidowanym parkingu przy klubie Riwiera w Gdyni. Cóż, moim skromnym zdaniem Eko "terroryści" niestety górą.
Tekst i zdjęcia Zbigniew Jabłoński

gsUwagi na temat strony kieruj do Webmastera.
© 2012 SO Marynarka Wojenna. Wszelkie prawa zastrzeżone.